suve

Aktualności: 2006

Łaska Pańska
08.12.2006

Z powodu nadzwyczaj dobrego humoru ojciec dał mi dziś 4h dostępu, więc zuploadowałem spowrotem trailer.
Wieczne potępienie
08.12.2006

Nie ukrywam, cały październik i listopad nieźle się leniłem. Kiedy w końcu wróciła mi chęć do pracy... nadeszła wywiadówka, a wraz z nią ban. Bleh... Jak tylko odzyskam możliwość pracy, biorę się ostro do roboty. X-COM Mod v.1.2 musi wyjść, nie ma gnoja.
PS.Tak, wiem, wysiadł download trailera na MegaUploadzie. Wrzucę na nowo, gdy uzyskam dostęp do komputera.
Misja odwołana.
26.11.2006

Z powodu małego zainteresowania konkursem Sarkastiki (dwa zgłoszenia) przełożony on zostaje do czasu, gdy znajdzie się przynajmniej pięciu chętnych. Czyli jest dość duże prawdopodobieństwo, że nigdy się nie odbędzie.
Chwała Romanowi Giertychowi i całemu resortowi!
08.11.2006

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, wraz z dniem dzisiejszym następuje... REZUREKCJA SARKASTIKI!
Po kilku miesiącach mniej lub bardziej wytężonej pracy powstał taki oto, czterdziesto-kilku minutowy album, poruszający kwestię zaistniałych przed rokiem problemów polskiej sceny politycznej. Co więcej, z tejże okazji ogłaszam KONKURS! Tak, będą nagrody. ;p
Nie będę się więcej rozpisywał, po prostu zasuwajcie do downloadu oraz do działu o Sarkastice. ;D
Obrazki
14.10.2006

Lekko urozmaiciłem widok arsenału w dziale o modzie, poza tym zaktualizowałem statystyki w downloadzie. Przy okazji dodałem też SVG do kolejnej toplisty. To tyle.
Long live Emperor!
10.10.2006

Wraz z dzisiejszym dniem SVG zalicza dwa lata istnienia. Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzają tę stronę, ściągają pliki i czekają na nowe. Gdyby nie Wy, pewnie dawno bym już to wszystko porzucił.
Teraz, do rzeczy. Jak już pisałem w poprzednich newsach, obecnie pracuję nad dwoma rzeczami - i jak na razie nie zdradziłem, czym one są. Otóż... Pierwsza z nich pozostanie niespodzianka do chwili wydaania, druga zaś... To nowa, znacznie bardziej rozbudowana wersja X-COM Mod'a. W związku z banem na kompa prace się trochę opóźniły, więc, niestety, po raz kolejny muszę przełożyć datę premiery. Jednak na osłodę daję inny, trochę mniejszy prezencik - trailer wspomnianego moda. Film znajduje się na YouTube'ie, więc nie szukajcie w downloadzie, tylko wejdźcie do nowo otwartego działu o modzie. Mam nadzieję, że filmik się wam spodoba i choć trochę zrekompensuje coraz dłuższe czekanie na premiery.
Nie zgadniecie...
29.09.2006

Na pewno, cholera, nie zgadniecie, co mam do powiedzenia tym razem. Ależ tak, dostałem bana na komputer. Bez komentarza po prostu...
Chikushoo...
23.09.2006

Cóż, rok szkolny zaczął się ostrzej, niż zakładałem, toteż mam trochę mniej czasu na robienie wszystkiego. W tym miesiącu miały być dwa prezenty - na jeden na pewno będziecie musieli poczekać do października, drugi powinien ukazać się w nadchodzący ostatni tydzień września - lub, w najgorszym wypadku, w pierwszy tydzień października. Tymczasem... Grając ze znajomymi w Krezgi, odkryłem MEGABUGA - a jak bug, to trza czym prędzej naprawić. SVKrezgi v.1.2 oczywiście już w downloadzie. Przy okazji stwierdziłem, że skoro mam download w ingliszu, to czemu by nie mieć i newsów? Od dzisiaj newsy (na razie tylko te najświeższe) dostępne także w języku obcym.
Wracając do tematu... Proszę o wyrozumiałość i wytrwałość. Nowy stuff na pewno będzie, i podanych w tym newsie terminów już na pewno dotrzymam.
Arigatoo.
31.08.2006

Tak w zasadzie, to chciałbym tylko podziękować wszystkim odwiedzającym tą stronę. W zeszłym miesiącu licznik odwiedzin przebił 2,5k odwiedzin, a w samym tylko tym miesiącu strona osiągnęła prawie 200 odwiedzin. Dziękuję wszystkim też za to, iż tak cierpliwie czekają na nowe pliki. Tym razem nie rzucam słów na wiatr i obiecuję - we wrześniu dostaniecie kilka MB do pobrania.
Tymczasem... Może ktoś byłby chętny do partyjki w Soldata na X-COM Modzie? :D
Excuse me, do You speak English by any chance?
13.08.2006

Żem się zareklamował z modem i Krezgami na paru sajtach i ludzie narzekają mi, że nie mogą nic ściągnąć, bo polskiego nie znają... Tak więc, specjalnie dla Nich wszystkich dodałem download w wersji angielskiej. Mam nadzieję, że to Im pomoże. :)
A co do gawarisiujących pa polski... Nie martwcie się, ochota do pracy już mi wróciła. Przynajmniej na razie. Na tyle, na ile mogę, na tyle staram się pracować nad wszystkim. Nad czym - nie powiem. :P Po prostu oczekujcie pojawienia się kilku kolejnych MB w downloadzie SVG we wrześniu. ;) I na zakończenie - jeden nowy link.
Refill it yourself, lazy bitch.
28.07.2006

Maah, znowu sporo przerwy między aktualkami... Wakacje, od cholery wolnego czasu, a mi nie chce się nic robić. Miałem zrobić niespodziankę - kupa, z powodu mojego lenistwa będzie dopiero po wakacjach (jako, iż, yh, teraz, yh, kurczę, wyjeżdżam, umm, 3 x 2tyg.). Anyway... Dodaję na stronę poprawionego X-COM Mod'a (v.1.1, a jak), oraz lekko przybajerzone Krezgi - ofkoz też v.1.1. xP
Post scriptum. Ta aktualka ukazała się by się trochę wcześniej, ale cóż, złośliwość rzeczy martwych - jak zapewne niektóry zauważyli, ostatnimi dniami dhost padł, a ja akurat musiałem wyjeżdżać. Nevermind... Jak już mówiłem, mam nadzieję, że zdążę jeszcze coś dodać w czasie wakacji.
Bla, bla, bla...
27.06.2006

Tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś zechciał ściągnąć ten shit, co wrzuciłem wczoraj, dodałem możliwość oceny w ankietach. Przy okazji zrobiłem\poprawiłem kilka rzeczy, które mi wczoraj umknęły - bywa, jak się robi aktualę 'na szybko'...
Szołdat
26.06.2006

Od ostatniej aktualki minął prawie miesiąc, ale co tam... Nie będę się rozpisywał, jak mi niedobrze, jak mi źle, jak się staram itepe (łał, rym), więc piszę krótko: w downloadzie pojawia się mój mod do Soldata. Życzę miłej zabawy, mam nadzieję, że w trakcie wakacji wrzucę na stronę jeszcze parę rzeczy.
A luk intu de past
27.05.2006

Dupa. Do wszystkiego brak mi chęci. Projekty leżą i już nawet nie chce się im kwiczeć. Bleh...
Anyway, ostatnio przeglądając strony z abandonware, naszła mnie ochota na grę w Krezgi... Nigdzie nie mogłem tego znaleźć, więc, jak mówi stare powiedzonko - gdy nie możesz czegoś dostać, zrób to sam. Po paru godzinach pracy w TP zmajstrowałem SVKrezgi, przy okazji poprawiłem też Snejka - eliminując to denerwujące mruganie grafiki.
SVKrezgi oraz poprawiony Snejk oczywiście dostępne już w downloadzie.
Medżiki
06.03.2006

Lepiej późno niż wcale... Jako, że na razie nie ma z czego dawać nowych screenów (nad miastem pracuję), daję informacje nt. czarów. Warzelnia >> Bohater, linki na nazwach czarów.
Back to work
03.03.2006

Prace nad Warzelnią ruszyły z miejsca... Jak dobrze pójdzie, jeszcze w tym tygodniu zapodam garstkę screenów i informacji nt. d.v.2.0. Tak więc - kolejna aktualka maksymalnie za dwa dni.
Death and Rebirth
13.02.2006

Pusto tu trochę... Well, fakt, ostatnio nieźle się obijam. Nic nie robię, strona prawie upadła... Jednakże postaram się to wam w najbliższym czasie (znaczy się po feriach) jakoś zrekompensować. Powinno ukazać się trochę nowego stuffu, jakieś screeny oraz... albo, nie powiem.. ;P Będzie tandet-surprise. xD
Screen
11.01.2006

Jeden nowy screen z Warzelni. Ta, sam się zastanawiam, jak upchałem na serwerze taką mega aktualkę...