suve

Aktualności: 2010

Istnieje stary omam, co się dobrem i złem zowie.
06.12.2010

Tym razem, dla odmiany, info odnośnie nie premiery z mojego własnego podwórka, ale innego, zaprzyjaźnionego twórcy. Dzisiaj swoją premierę miało Perfect World autorstwa Amadika. Gra opowiada o świecie przyszłości, w którym dwie potężne megakorporacje oraz podziemny kościół walczą o spełnienie swych wizji świata. Malownicze lokacje, świetna muzyka, długie godziny gry i potężne, filozoficzno-etyczne podłoże każdej możliwej do podjęcia decyzji w fabule.
Polecam z całego serca i zapraszam do skorzystania z buttona u góry.
X.X.X
10.10.2010

Potrójne dziesięć wyznacza szóstą rocznicę powstania SVG. Szczerze dziękuję wszystkim odwiedzającym, zwłaszcza tym, którzy podzielili się ze mną opiniami nt. mojej pracy. Ten rok jak na razie upłynął pod znakiem Alexlandu, ale nie martwcie się na zapas - od jakiegoś czasu dłubię co nieco nad innymi projektami (rozpoczęcie studiów i zmniejszenie ilości wolnego czasu wpłynęło pozytywnie na motywację), także jeszcze w tym roku powinno pojawić się na tej stronie coś nowego. Co więcej mogę napisać? Życzę wam - i sobie - kolejnych sześciu lat oraz coraz lepszych, ciekawszych giercyj do pobierania.
Na koniec - wielkie podziękowania dla panny Kici za okolicznościowe loga.
Oops, I dit it again
01.07.2010

Na stronie pojawia się nowa, najprawdopodobniej już ostateczna, wersja Alexlandu - 1.2. Wśród nowości warto wymienić system osiągnięć oraz internetową tablicę najlepszych wyników. To tak na dobre rozpoczęcie wakacji.
Życie jest tylko chodzącym cieniem
09.05.2010

Mając chwilę wolnego czasu między maturkami zmodyfikowałem pokazywarkę screenów (teraz szpanersko bazuje na JavaScriptcie) oraz wywaliłem - nie oszukujmy się, totalnie bezużyteczne - forum.
Skazany na szkołę
11.03.2010

Wrodzone lenistwo spowodowało drobną obsuwę czasową - tak czy owak, w końcu na stronie ukazuje się Alexland w wersji 1.1. Następna aktualizacja zapewne jakoś w maju lub czerwcu - tymczasem żegnam się z życiem, czas uczyć się do matury.
const gamever='1.0'
31.01.2010

Nie mam ochoty się rozpisywać, więc bez zbędnych ceregieli: na stronie ląduje Alexland - efekt ponad dwumiesięcznej współpracy ze ŻbiXem, największy z wszystkich moich dotychczasowych projektów. Nie będę tu pisał nic więcej, w końcu od informacji o grze macie dział w menu. Miłego masakrowania.
Szpan
26.01.2010

Od dzisiaj można dostać się do SVG poprzez svgames.pl. Poza tym, wywaliłem ze strony ankiety - pożytek był z nich żaden i nawet nie chciało mnie się ich aktualizować.