suve

Aktualności: 2007

Comin' up: Full Flex!
10.10.2007

Blah. Nie oszukujmy się, ten rok jest jak narazie najgorszy w historii SVG. Licząc z tym - sześć newsów od początku roku, praktycznie zero nowości. "Chcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zwykle" - jak powiedział niegdyś Wiktor Czernomyrdin. Niczym jak w polskiej polityce - z obiecanych trzech milionów nowych mieszkań\gier na SVG nie ujrzeliśmy ani jednego\jednej. Nie mam zamiaru składać kolejnych obietnic, z których się potem nie wywiążę.
Anyway, cóż, dzisiaj mija trzecia rocznica powstania SVG, najważniejszy dzień w roku z punktu widzenia tej strony. Więcej niż wypadałoby coś z tej okazji przygotować - i oto proszę, z okazji z trzeciej rocznicy SVG, SVKrezgi v.1.3, nad którymi prace rozpoczęły się już w wakacje czy może nawet przed. Oczywiście, większość tego czasu kod leżał i czekał aż łaskawie go ukończę, niemniej jednak w końcu dostajecie w łapska nowszą wersję. Cóż ona zawiera? Przyspieszyłem lekko wszystkie menusy, zrobiło się także kilka mniejszych poprawek, jednak przede wszystkim - boty! Teraz już nie będziesz się nudzić będąc samemu w domu. Fakt, gracze komputerowi bywają lekko przygłupawi - jednak odrobina szczęścia w połączeniu z dosłownie pikselową dokładnością poruszania się potrafi czasem przyprzeć do muru. Zapraszam do downloadu i wyrażania opinii w księdze gości bądź forum, na którym - nie mam pojęcia, czy wszyscy wiedzą - można pisać bez jakiejkolwiek rejestracji. Do następnej aktualki.
PS.Niezłe zaskoczenie. Od czasu ostatniej aktualizacji danych w downloadzie, czyli 01.06.2k7, przybyło 716 pobrań plików - co stanowi raptem 47% wszystkich pobrań plików od powstania strony do owego dnia. Większość z tych 716 to pobrania RPG Maker'a 2000. Ciekawie...?
Witaaaaaaaaj Cyberdusk!
02.08.2007

Sytuacja z Warzelnią, demo v.2.0 test version delta lekko mnie poirytowała, tak więc zacząłem rozglądać się za płatnym hostingiem - i jak widać, znalazłem, i to jeszcze na warunkach, które zdołały przekonać takiego kisigrosza jak ja. :) Miłego surfowania bez konieczności ciągłego wyłączania reklam oraz łażenia po tysiącu uploaderów, by cokolwiek pobrać.
A, racja, przeglądając zasoby dysku zauważyłem mój stary projekt, którego o dziwo nie było tu, na SVG o_O - Project 'Terrorica' Shutdown. Tak więc wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać, zapraszam do downloadu.
PS.Przy tym newsie miała być jeszcze jedna duża niespodzianka, ale zabrakło mi trochę czasu, tak więc będziecie musieli poczekać z dwa czy trzy tygodnie. ;)
Kiszenie ogóra.
05.07.2007

Stwierdziłem, iż przydałoby się zapodać tutaj czymś nowym, toteż miast dalej kisić w najgłębszych czeluściach dysku, udostępniam szyskim Warzelnię, demo v.2.0 test version delta. Jako iż jest to test version, nie wszystko jest dopracowane i ukończone, mogą być jakieś drobne błędy, powinno być jednak grywalne. Cóż... Miłej zabawy, dzieci? ∧__∧PS.Wrzucone na zShare, na tym serwerze już miejsca nie ma. ;d
Miłej zabawy, dzieci! ∧__∧
01.06.2007

Bez zbędnego gadania: na stronę dodany zostaje X-COM Mod v.1.2. Nie jest to, niestety, ów wielki mod, którego trailer zrobiłem dawno temu, lecz zaledwie wersja działająca pod Soldatem v.1.4.0, ale zawsze lepsze to niż nic.
Swoją drogą, ponownie chciałbym podziękować wszystkim odwiedzającym - niedawno licznik odwiedzin SVG przekroczył 4k.
Damski tyłeczek.
21.03.2007

Standardowo akurat wtedy, kiedy chciałem zabrać się do pracy, musiałem dostać kolejny ban na kompa. Po prostu gangsta.
A co by tak powiedzieć coś interesującego, to powiem tylko tyle, że gdy już się uporam z banem, możecie oczekiwać ukazania się na SVG czegoś absolutnie nietuzinkowego. Czego? Nie powiem, w końcu niespodzianka to niespodzianka... =)
BTW, chciałem podziękować wszystkim odwiedzającym tą stronę, po pierwsze za to, że nadal to robią, po drugie za to, że ostatnio liczniki odwiedzin\downloadu całkiem ładnie poszły w górę.
Kolejne obietnice
13.01.2007

Minęły święta, minął semestr, minął ban. Niestety, dzisiaj zaliczam kolejny wyjazd, więc do pracy będę mógł się zabrać dopiero po feriach. Jeśli macie jeszcze jakieś resztki cierpliwości - po raz kolejny obiecuję, że X-COM Mod v.1.2 wyjdzie, a po ukończeniu go mam zamiar wziąć się za coś jeszcze.
PS.Poszukuję kogoś znającego się na Delphi, co by mógł mi pomóc w zrobieniu (a w zasadzie zrobić za mnie) loadera dla moda.