suve

Aktualności: 2008

Mam dwa latka, dwa i pół...
12.12.2008

Chodzi oczywiście o niezawodny umilacz nudnych lekcji informatyki, jakim są SVKrezgi - doczekały się one w końcu wersji 1.4. Zmian niewiele, ale śmiem twierdzić, że ucieszą.
Ekipa wybijania karaluchów
30.11.2008

Podobno gry Blizzarda nie zawierają bugów. Ja jednak Blizzardem nie jestem, dlatego też pojawiają się tu Puzelki v.0.8.
Układanie w całość poćwiatowanego
27.11.2008

Krótko: dodałem na stronę produkt niedawnego przypływu natchnienia - Puzelki v.0.7. Endżoj.
Dupa w trampkach
10.10.2008

Czwarte urodziny SV Games. Urodziny urodzinami, a na stronie od roku nic nowego... Lenistwo, jak widać, jest wszechpotężne.
Operacja plastyczna powiodła się.
14.07.2008

Co tu dużo mówić... Co się stało, każdy chyba widzi. :D
Powrót wygnańca
12.02.2008

SVG powraca na swój płatny hosting. Szkoda tylko, że skrzynka pocztowa nadal jest pusta, brak jakiejkolwiek odpowiedzi od pomocy technicznej ani nic...
Ein Scheißwurst!
30.01.2008

Jak zapewne większość stałych bywalców zauważyła, ostatnimi dniami po wstukaniu w przeglarkę odpowiedniego adresu miast SVG pokazywała się smutna biała strona z czarnym napisem. Otóż jakiś (przekleństwa wycięto) bot sieciowy z lekka zapętlił się i w kilka godzin wygenerował... chwila moment, gdzie ten e-mail... 486.49% przysługującego SVG miesięcznego transferu. Najprawdopodobniej będę musiał zabulić za owe nadużycie - i to więcej, niż płaciłem za cały rok umowy - niemniej jednak póki co próbuję skontaktować się z Cyberdusk, a bo nuż jakiś kompromis uda się wypracować. Próbuję, bo od pięciu dni nie dostaję odpowiedzi na wysłany przeze mnie e-mail, zaś kontakt przez GG cały czas pokazuje czerwone słoneczko. Tak więc, póki sytuacja nie wyjaśni się w pełni, SVG zmuszone jest wrócić na stary, nie posiadający już wolnego miejsca serwer - co za tym idzie, spora część downloadu będzie wyłączona. Jutro wyjeżdżam na obóz, z którego powracam w następną sobotę, mam więc nadzieję, iż dziesiątego lutego będę mógł Was poinformować o rozwoju sytuacji.